Atsiliepimai

Daina Bosas
Verslininkė

Daina Bosas

Su Rūta sportuoju jau beveik metus. Sportuojame ne tik salėje, orui atšilus pratimus atliekame ir lauke. Rūta yra reikli trenerė, tad dažnai su šypsena ją vadinu sadiste, bet rezultatai rodo, kad tiek iš manęs reikalauja ne šiaip sau.


Eglė Daugėlaitė
LRT laidų vedėja
Egle Daugėlaite

Netikėta pažintis su Rūtele tapo visa keičiančia patirtimi. Jei santykiams 300 km atstumas gali būti išsiskyrimo priežastis, tai man Rūtos palaikymas ir kaip juokauju krentančių kilogramų ir mažėjančių centimetrų gerosios fėjos patarimai, kas savaitę atnaujinamas (neatsibostantis ir nebrangus) mitybos planas, tapo kasdieniu motyvatoriumi. Ir tai veikia! Vasarą pasitinku daug tvirtesnė, sveikesnė ir gražesnė. Jei siuvėja siaurindama rūbus ne tokia laiminga, tai tikiu Rūtelė šypsosis daug plačiau pamačiusi mūsų bendro darbo rezultatus. Pradėkit ne rytoj, o tuoj!


Olesia Žuravliova – Raustienė
Verslininkė

Olesia Žuravliova

Jeigu sporto troškimo nėra tavyje – yra žmonės kurie šį troškimą pažadins 🙂 Per šį pusmetį Rūtos pagalba pajutau alkį sportui. Ačiū asmeniniai treneriai už pastovų pozityvumą, bei puikią nuotaiką. O svarbiausia už įdiegtą norą gerinti savo sveikatą, bei nuolatinį rūpestį. Nuoširdžiai rekomenduoju!