Partneriai

AMBASADORĖ

Samsung

Lyderė skaitmeninių technologijų srityje… atsakinga pasaulio pilietė… daugialypė kompanijų grupė… etiškas verslas…

Samsung aprėpia visa tai bet tuo neapsiriboja. Kad indėlis į geresnį pasaulio kūrimą būtų didesnis, Samsung Group ir Samsung Electronics produktai, žmonės ir požiūris į verslą remiasi aukščiausiais standartais.

 

 


Reebok

Reebok kompanija ir jos tradicijos siekia senesnius laikus, nei bet kurios analogiškos kompanijos, gyvuojančios iki šių dienų. Visame pasaulyje žinomo brendo istorija prasidėjo nuo nepaprasto žmogaus paprasto troškimo turėti gerą sportinę avalynę.

Rebook – tai amerikiečių įkvėptas pasaulinio lygio prekinis ženklas, kuris išsaugojo istoriją ir išlaikė autentiškumą kuriant avalynę ir aprangą skirtą įvairioms sporto šakoms ir jų kategorijoms, tokioms kaip fitnesas. Reebok taip pat turi ir laisvalaikiui skirtų sportbačių liniją vyrams, moterims ir vaikams.

www.reebok.com

 

 


DRAUGAI

aero

Fitneso mokymo centras “Aeromix”

Fitneso Europos mokyklos įkurėjas ir vadovas yra G.Guillermo Vega – profesionalus fitneso treneris ir dėstytojas, turintis 25 metų fitneso ir 20 metų dėstytojo patirties, vienas iš pažangiausių šios srities lyderių.

Asociacijos tikslas – mokyti fitneso instruktorius, kelti jų kvalifikaciją, kuri atitiktų tarptautinius standartus, suteikti naujausią informaciją ir siekti optimaliai profesionalių pasirodymų.

www.aeromix.lt

 

 


 

Tapkite rėmėju, partneriu, informaciniu rėmėju 2016-iems metams. Sužinokite daugiau el. paštu vadyba@trenere.com arba užpildykite formą.